Allahindlus!

Elektrooniline filterkann Aquaphor J. Shmidt 500

Original price was: 84,56 €.Current price is: 75,49 €.

Elektrooniline filterkann Aquaphor J. Shmidt 500

Laost otsas

Tootekood: 04-A500 Kategooria:

Kirjeldus

Ainulaadne maailmas! Uue põlvkonna filterkann J. Shmidt 500 on äärmiselt võimas veepuhastussüsteem – otsekui kodune veepuhastusjaam, mis tagab vee puhtuse kuni 0,1 mikronini! Survestatud filtreerimine tagab puhta, ohutu ja maitsva vee otse kraanist kõikjal maailmas.
Mugav kasutada ajutise majutuse, ärireisi või pika puhkuse puhul. Elektrooniline süsteem filtreerib vett kiirusega kuni 1 liiter minutis ja töötab pikka aega ilma laadimiseta. Tänu kaasaegsele ja vastupidavale materjalile – Tritan™ kopolüester – on süsteem vastupidav löökidele ja kukkumistele.
Seadme laadimine käib täpselt nagu nutitelefoniga: lihtsalt ühenda ülemine paneel (kaasas oleva) kaabli abil USB-pessa. Nupu juures asuvad märgutuled tuletavad teile õigel ajal meelde, et ressurss on otsakorral.
Aqualen™ on patenteeritud ioonvahetuskiud, mis seob endaga pöördumatult raskmetallide ioone, sealhulgas pliid, rauda, elavhõbedat ja radioaktiivseid isotoope. Tavalistes veefiltrites kasutusel olevatest ioonvahetusmaterjalidest on Aqualen™-i pindala 33 korda suurem võimaldades rohkem puhastust ühe läbivalamisega. Koos kõrge tihedusega eriti peene süsiniku absorbentidega tagab Aqualen™ erakordselt kõrge puhastustulemuse. Viimases, mikrofiltratsiooni etapis, teostab õõneskiudmembraan lõpliku filtreerimise kuni 0,1 mikronini. Lihtsamalt öelduna tähendab see seda, et J. Shmidt 500 filterkann eemaldab joogiveest bakterid, parasiidid, taimede õietolmu, samuti kloori suhtes resistentsed tsüstid.
Kannu ajatu ent samas asjalik disain sobib igasse interjööri ning selle elegantne välimus teeb J.Shmidt 500-st ka ideaalse kingituse.

Lisainfo

Kaal 1,48 kg
Mõõtmed 0,14 × 0,24 × 0,3 cm
Tootja

Filterkann

Kannu / lehtri maht, l

Filtri ressurss

Ressursinäidik

Värv

Kõrgus

Laius

Sügavus