Allahindlus!

Espressokann induktsioonpliidile Bialetti Brikka 4 tassile 0007317

Original price was: 64,06 €.Current price is: 57,19 €.

Espressokann induktsioonpliidile Bialetti Brikka 4 tassile 0007317

3 laos

Kirjeldus

Ainuke mokakann, mis valmistab sama kreemja espresso nagu sinu lemmikbaar. Uus silikoonmembraani tehnoloogia, et valmistada täidlane, intensiivne ja püsiva crema-ga kohv.  Elegantse disainiga Brikka kannule annavad ainulaadse stiili antratsiitvärv ja pehme käepide.
Brikka Inductioni suurust mõõdetakse tassides; kohvi saab nautida vastavalt vajadusele espressotassides või suuremates tassides.
Maht 4 tassi (160 ml kohv + koor).
Sobib kõikidele induktsioonpliitidele.
Mitte pesta nõudepesumasinas
Itaalias, kus köök on kodu süda, kus toiduvalmistamine on kirg ja kus söögikorrad toovad sõbrad ja perekonna kokku, on Bialetti üheksas majapidamises kümnest. Miks? Sest nagu igal õigel itaallasel on toiduvalmistamine meie hinges. Ja just nagu Alfonso Bialetti Moka Express muutis kohvivalmistamise kunsti, oleme teinud uuendusi toiduvalmistamise kunsti edendamiseks peaaegu sajandi.
Itaalias alustanud Bialetti on saanud maailmas juhtivaks brändiks, sest meie kvaliteetsed tooted toovad kööki lihtsust, funktsionaalsust ja ilu. Meie kaasaegne tehnoloogia ja iseloomulik stiil ühinevad loomaks köögitarbeid, mida on lihtne kasutada ja mis on lihtsalt ilusad. Täna on Bialetti toodete perekond kasvanud. Toome turule hulga stiile ja värve. Meie Itaalia pärand ja toiduvalmistamise kirg elavad edasi igas liinis.

Lisainfo

Kaal 0,572 kg
Mõõtmed 0,148 × 0,113 × 0,18 cm
Tootja

Tüüp

Maht

Materjal

Värv

Induktsioonpliit