Allahindlus!

Õmblusmasin Singer M1005

114,17 

Õmblusmasin Singer M1005

2 laos

Tootekood: 04-M1005 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lihtne ja selge pistevalik, kerge ja hõlpsasti kaasaskantav, reguleeritav niidipinge, pistetel on eelseadistatud pikkus ja laius
4 õmblust 11 valikus – Põhiõmblused peamiste õmblustehnikate jaoks. Sirge õmblus (kuues suuruses), siksak (kolmes suuruses), 1 peiteõmblus, 1 mitmeastmeline siksak. Maksimaalne õmbluse laius on 4 mm.
Ülemine sisselastav poolPool ja pooli katteplaat on mõlemad läbipaistvad, mistõttu on niidivarude jälgimine lihtne. Pooli on lihtne kerida ja seda on lihtne sisestada. Masin kasutab SINGER® klassi 15 (läbipaistvat) pooli.
Kiire ja lihtne niidistamine. Lihtsalt järgitavad juhised on mugavalt märgitud otse masinale.
Vaba käsi teeb lihtsaks püksiäärte ja varrukamansetide õmblemise.
Presstalla eriti kõrgele tõstmine. Pakub pressijala alla suuremat vaba ruumi, mida on vaja mitmekihilise paksuse kanga alla asetamisel. 
Lihtne õmblemine. Õmblused on valikunupul selgelt kuvatud.
Tagurdushoob tagurpidi õmblemiseks, näiteks õmbluse alguse ja lõpu kinnitamisel. Kasutamise hõlbustamiseks asub hoob mugavalt masina esiosas.
Reguleeritav niidi pinge. Sõltuvalt kangast ja niidist saab niidi pingutusnuppu kasutada õmbluse väljanägemise muutmiseks vastavalt soovile.
Masinaga on kaasas sõrmekaitse, mis ei lase sõrmel õmblemise ajal nõelale liiga lähedale sattuda. Kasutage seda väikese lisaohutuse tagamiseks, kuid soovi korral saab selle eemaldada.
Online õppevideo – Õppige oma masina põhitõdesid, nagu pooli kerimine, masinasse niidistamine ja õmbluste valimine.
Komplekti kuuluvad tarvikud: universaalne jalg, lisanõel, sõrmekaitse (masinal, eemaldatav), poolid: klass 15 (läbipaistev), manuaalne nõela niidistaja

Lisainfo

Kaal 6,5 kg
Tootja